ADVENTUR 2020

Akimirkos iš taurptautinės turizmo parodos ADVENTUR 2020, parodų ir kongresų salėje LITEXPO. Parodoje Pagėgių kraštas kartu su kitomis trim Tauragės regiono savivaldybėmis veikė išvien ir pristatė turizmo produktą "Karšuvos žiedas". Sekite Mus Facebook'e "Istorijos Inkubatorius" bei Instagrame: pagegiutic, dėl daugiau informacijos bei galimybių laimėti įvairiausių prizų.

 

 

Googlink į Pagėgius – atgauk jėgas!

 

Sausio 24-26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko didžiausia Baltijos šalyse turizmo paroda „ADVENTUR 2020“, kurioje Tauragės regione veikiantys turizmo ir verslo informacijos centrai, muziejai ir kiti turizmo rinkos dalyviai bendrame stende pristatė patraukliausius turizmo išteklius regione.

Karšuvos žiedas -pagrindinis visas Tauragės apskrities savivaldybes jungiantis turizmo produktas. Karšuvos žiedą sudaro 9 įvairių sudėtingumo lygių maršrutai. Todėl šiais metais  ADVENTUR 2020 parodoje visas dėmesys buvo skiriamas šio turizmo produkto pristatymui, siekiant aktyvinti sveikam ir aktyviampoilsiavimuipritaikytus turistinius maršrutus Tauragės regione.

Googlink į Pagėgius!– taip parodos lankytojus pasitiko Pagėgių krašto stendas. Pagėgių krašto turizmo išteklius pristatė Pagėgių krašto turizmo informacijos centro direktorė Ilona Meirė, turizmo informacijos centro projekto vadovas Sigitas Stonys, Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė ir šio muziejaus specialistas Egidijus Platūkis bei Pagėgių savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė kultūrai, sportui ir turizmui Ingrida Jokšienė. 

Lankytojus stende labiausiai domino intelektualus žaidimas, sukurtas pagal filosofo Vilhelmo Storostos-Vydūno Visatos modelį. Tuo buvo siekiama atskleisti ypatingą žmogaus ir gamtos prigimtinį ryšį bei atkreipti dėmesį į materialinės ir dvasinės gerovės principus kaip gyvenimo prasmės pamatą.

Artėjantis turizmo sezonas 2020 metais Pagėgių krašte siūlo turistams keliauti intelektualiu asmenybių kelių palei Nemuną nuo Jurbarko iki Bitėnų bei susipažinti su Vinco Grybo, Lidijos Meškaitytės, JohanesoBobrovskio ir Martyno Jankaus kūryba ir darbais. O intelektualų žaidimą ,,Vydūno Visatos matymas“ galima išbandyti užsukus į Pagėgių krašto turizmo informacijos centrą Vilkyškiuose.

 

VšĮ ,,Pagėgių krašto turizmo informacijos centras“ informacija

 

PIRMĄ KARTĄ PO ILGO LAIKO KETURIOS SAVIVALDYBĖS VEIKIA KARTU

 

Šių metų sausio 24-26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse turizmo paroda ADVENTUR 2020. Tauragės regione veikiantys turizmo ir verslo informacijos centrai, muziejai ir kiti turizmo rinkos dalyviai bendrame stende pristatys patraukliausius turizmo išteklius regione.

Šių metų parodos tema  - sveikatingumo turizmas. Šiandienos keliautojų įprastą gyvenimo ritmą diriguoja didelis tempas, stresas, nuovargis. Nebeužtenka laiko atgauti jėgas, pailsėti. 

Siekiant didinti Tauragės regiono turizmo potencialą ir patrauklumą, pirmą kartą ADVENTUR parodoje dalyvaus keturios savivaldybės kartu -  Pagėgiai, Jurbarkas, Tauragė, Šilalė. Pagrindinis šias savivaldybes jungiantis aspektas yra „Karšuvos žiedas“.  Tai projekto ,,Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų infrastruktūros plėtra Tauragės regione“ rezultatas. Todėl siekiama ataktyvinti turistus keliauti ne tik automobiliais, bet išbandyti kombinuotus, mišrius keliavimo būdu gamtoje. Norint sužinoti daugiau apie „Karšuvos žiedas“ teikiamus privalumus prašome apsilankyti: https://www.karsuvosziedas.lt/ 

Sekite informaciją ir įvykius apie parodą virtualioje erdvėje (facebook) ir laimėkite marškinėlius Googlink į Pagėgius bei kitus turistavimui naudingus prizus. 

VšĮ ,,Pagėgių krašto turizmo informacijos centras“ informacija

 


Paieška:
Kontaktai
Šereikos g.5-3,
LT-99254 Vilkyškiai,
tel. +370 656 18 551,
ticpagegiai@gmail.com

Renginių kalendorius

<< liepa, 2020 >>
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031